DIMECRES, 22 JUNY

11:00H SESSIÓ INFANTIL
CINEMES GUIU, SALA 1 LA SEU D’URGELL
 MOUNTAIN OF JUNE
KIM Do-yeon / 7’/ Corea, 2010

9, CHEMINS DES GAUCHOIRS
Lyonel Charmette / 13’/França, 2015

LILOU
Rawan Rahim / 7’ /França, 2015

ZEBRA
Júlia Ocker/ 3’/Alemanya, 2013

ASTERIX EN AMERICA
Gerhard Hahn/85’/França, 1994


16:00H SESSIÓ D’ECOLOGIA
CENTRE DE CONGRESSOS D’ORDINO ORDINO. PRINCIPAT D’ANDORRA
HADWIN’S JUDGEMENT
Sasha Snow / 87’/UK i Canadà, 2015

EL OSO EN LOS PIRINEOS
Fernando Ballesteros / 23’ /Espanya, 2013

ALEXANDRE, FILS DE BERGER
Anne, Erik i Véronique Lapied / 84’/ França, 2015


18:00H
CINEMES GUIU, SALA 1 LA SEU D’URGELL
TEMPO
Manuel Valcárcel / 92’ /Espanya, 2016

KAMARO
Arun Deo Josh / 23’ / Nepal, 2015


18:00H
CINEMES GUIU, SALA 2 LA SEU D’URGELL
AGUESTES MONTANHES
Ivó Vinuesa / 73’ /Espanya,2016

AQUEL NO ERA YO
Esteban Crespo / 25’ / Espanya, 2012

FRES-BOI
Paloma Canonica i Cristina Vilches / 8’ / Espanya ,2015


19:00H VESPRADA D’ESCALADA
SALA DE FESTES GUIU LA SEU D’URGELL
EL SENDERO LUMINOSO
Renan Ozturk / 7’ / 2014 USA

SHOWDOWN AT HORSESHOE HELL
Nick Rosen, Zachary Barr, Peter Mortimer / 20’ / EEUU, 2015

CITADEL
Alastair Lee / 48’ / Anglaterra, 2015

STONE FREE
Alastair Lee / 32’/ Gran Bretanya, 2014


20:00H
CINEMES GUIU, SALA 1 LA SEU D’URGELL
KÜHE, KÄSE UND 3 KINDER
Susanna Fanzun / : 93’ / Suïssa, 2014

LA TALEGA
Beatriz Fariña / 10’ / Espanya, 2015


20:00H
CINEMES GUIU, SALA 2 LA SEU D’URGELL
LA CASA DE MI PADRE
Francina Verdés / 61’ / Espanya, 2014

LIVING LITERNATURE
Claudia Marsal Zamora / 2’ /Espanya, 2016


20:00H CINEMA RECUPERAT
CENTRE DE CONGRESSOS D’ORDINO ORDINO. PRINCIPAT D’ANDORRA
BATALLONS DE MUNTANYA
Manuel Berenguer / 10’ / Espanya, 1938

ESTIU ENTRE LA SEU I ANDORRA
Carlos Martínez Jiménez / 10’ / Espanya, 1966-1968

HEROIS D’ESPANYA. LA 43 DIVISIÓ
Desconegut / 3’ / Espanya, 1938

LES ABELLES
Joan Prats Vidal / 10’ / Espanya, 1933

PIRINEOS ORIENTALES
José María Rosal / 9’ / Espanya, 1941


22:00H
CINEMES GUIU, SALA 1 LA SEU D’URGELL
QUIVIR
Manu Trillo / 58 / ’Espanya 2014

WO DAS GRAS AM HÖCHSTEN WÄCHST
Philip Hallay / 51’ /Alemanya, 2016

CAPSES
Agnès Aguilera Arajo / 8’ / Espanya, 2016


22:00H
CINEMES GUIU, SALA 2 LA SEU D’URGELL
SUNAKALI
Bhojraj Bhat / 50’ / Nepal, 2014

EL OSO EN LOS PIRINEOS
Fernando Ballesteros / 23’ /Espanya, 2013

LA LLETERA O EL NOI DELS ENCÀRRECS
Eva Clausó Estival / 19’ /Espanya, 2015

LA CARTA
Ángeles Cruz / 18’ / Méxic, 2015


22:00H
LOCAL SOCIAL ALÀS
REACH YOUR LIMITS
Dimo Petkov / 53 /Bulgaria, 2015

PROHIBIDO ESCALAR
Dani Castillo / 20’ / Espanya, 2014

ALL MY OWN STUNTS
Alastair Lee / 24’ / Gran Bretanya, 2014


22:15H VESPRADA PARC OLÍMPIC
PARC DEL SEGRE LA SEU D’URGELL
AN ENDURANCE LIFE
Etienne Valentin / 26’ / França 2013

CHASING NIAGARA
Rush Sturges / 80’ / Mèxic, Canadà, USA, 2015

THE IMPORTANT PLACES
Gnarly Bay i Forest Woodward / 9’ / USA, 2015